Logo

Korola Verso kupena od Tojota Skopje

Број на оглас: 3160861 | Објавен на: 20.02.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla Verso

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.799 €
3.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolara e kupena od prv gazda od Skopje i e vo dobra soatojba.
So 7 sedista, evro kuka, krovni nosaci
Komandi na volan
Tempomat
Elektrika na site prozori i retrovizori
Smeneto maslo i site filtri
Regis. Do 2020
Tel.za inf. 072 422 670
072 422 670
Ima prostor za dogovor okolu cenata na lice mesto,

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач