Logo

Nokia 5.1 Nov

Број на оглас: 3160866 | Објавен на: 16.02.2019, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 5.1

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e glanc nov zemen na 1.02.2019
Full pack

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач