Logo

SHEVROLET MATIZ PLIN ATEST 2004 GOD

Број на оглас: 3160927 | Објавен на: 16.02.2019, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Matiz

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 35 kw / 48 ks

Цена: 950 €
999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam shevrolet matiz so plin atest reg do 30 10 2019god

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач