Logo

ALCATEL POP 4 kako nov so garancija

Број на оглас: 3161137 | Објавен на: 12.02.2019, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: POP 4

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e mnogu malku koristen i e skoro kako nov vo kutija so garancija. Raboti na site operatori...

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Слободан

Потврден огласувач