Logo

NVIDIA GTX 970 windforce

Број на оглас: 3161213 | Објавен на: 12.02.2019, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


4gb , sostojbata e perfekt

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 ditlind

Потврден огласувач