Logo

Prodavam Volvo S40

Број на оглас: 3161408 | Објавен на: 12.03.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Volvo

Модел: S40

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 8.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo S40. 2.0 d. 100kw/136hp
76200km
2009g.
Voziloto e kupeno i redovno servisirano vo Mi Da Grand Motors
Za site zainteresirani i potencijalni kupci koi sakaat da go vidat ili probaat voziloto e parkirano pred salonot na Mi Da Grand Motors

070 387 827

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Мики

Потврден огласувач