Logo

KELNERI, KUVARI i POMOSNICKA za RESTORAN ZENEVA

Број на оглас: 3161668 | Објавен на: 25.04.2019, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1.000 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара персонал за Ресторан Женева , на кејот од Дрим, во Струга.
- 2 кувари
- 2 келнери
- 1 помошничка
Обезбедено сместување и храна, плата по договор.
Заинтересираните да се јават кај:
РУБИН 078 446 810
РУБИН 078 446 810
РУБИН 078 446 810

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovanco

Потврден огласувач