1 / 8
ZIMSKA zabava za deca!
200 МКД
05.02.2021 10:10

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Prakticni "TOPKARKI" za brzo pravejne snezni topki
Bidete kreativni so vasite deca i vnuci!
Zabavuvajte bezbedno bez preladeni dlanki!

Super cena:
Golemi= 250den ili 2 za 400den
Mali 200den ili 2 za 300

Isporaka i po kargo!
071/595-840

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

Q10
Потврден огласувач
071595840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам