Logo

Prodavam Audi A7 3.0 tdi quatrro 245 ks EXTRA

Број на оглас: 3161993 | Објавен на: 16.02.2019, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba.Uvezeno od CH so polna servisna istorija vo ovlasten servis.2x s line mnogu oprema ,enterier kako nov.Registr
Podetalni info na tel 071 241 968

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ----------------

Потврден огласувач