Logo

Sporet Plamen Glas 850

Број на оглас: 3162167 | Објавен на: 31.03.2019, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


se prodava sporet plamen Glas 850 vo odlicna sostojba,koristen samo dve sezoni

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач