Logo

Skoda Octavia 1.9 TDi

Број на оглас: 3162173 | Објавен на: 17.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


skoda octavia 1.9 tdi 101 ks. kolata e vo odlicna sostojba el stakla klimatronik radio cd

Огласи од: viktor

viktor

Делчево

Станете Премиум член

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач