Logo

Se prodava kuka

Број на оглас: 3162367 | Објавен на: 04.08.2019, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4,5

Квадратура: 1 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 1 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Zadarska BR. 26

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na ul. Zadarska br 26.
Javete se na telefon za podetalni informacii.

KONTAKT: ALEKSANDAR 075 296 695

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач