Logo

Moze zamena

Број на оглас: 3162423 | Објавен на: 03.02.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 4 kw / 5 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze i zamena

  Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

  Xhemal