Logo

Samsung Core Prime kako nov 4G LTE

Број на оглас: 3162483 | Објавен на: 20.02.2019, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Core prime

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy Core Prime socivan kako nov,raboti na site mrezi i poddrzuva 4g lte mreza..cena za kes fiks 50 evra,za poeftino ne se javuvajte!!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Maskot_Mobile

Потврден огласувач