Logo

KVARCNA PECKA SO 3 GREACI

Број на оглас: 3162579 | Објавен на: 21.02.2019, 06:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Nova kvarcna grealka ic ne koristena so 3 greaci so potenciometar potrosna 2kw, vredi da se Vidi

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ILCO

Потврден огласувач