Logo

Kamion vlekac DAF so poluprikolka KOEGEL

Број на оглас: 3163276 | Објавен на: 04.02.2019, 02:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Камион марка: DAF, модел: FT 95.430 XF 380, година на производство: 1998, работна зафатнина: 12588 cm³, сила на моторот: 316 kW и полуприколка марка: KOEGEL, тип: SNCO 24, година на производство: 1998. Камионот и полуприколката се во добра состојба.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Дејан

Потврден огласувач