Logo

Sinn 7 Kontolux

Број на оглас: 3163395 | Објавен на: 12.02.2019, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dobro zacuvan

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач