Logo

Polo 1.4 tdi , 2007 god

Број на оглас: 3163592 | Објавен на: 16.02.2019, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.350 €
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4 tdi, 59 kw, 80 ks,2007 god na knishka
Registrirano
Moze zamena so vasa doplata

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 ,,,,,,,,,,,,,,,

Потврден огласувач