Logo

Fiat Stilo1.9jtd

Број на оглас: 3163612 | Објавен на: 22.02.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 2.200 €
2.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Fiat Stilo 1.9jtd 2002g 116ks
Moze zamena
Reg do juni 2019
Elektrika na prozorci
Elektrika na retrovizori
Klima
Zatemneti zadni prozorci
Izlupen e lakot na hauba I krov
Povekje.info.na 079 313 167

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач