Logo

BMW 120D

Број на оглас: 3163999 | Објавен на: 12.07.2019, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kako nova Bmw 120d od 2006god so 120KW/163KS
Tel: 070 435 972

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач