1 / 2
Душек за спална
2.500 МКД
20.04.2019 21:00

Прилеп / Прилеп

Душекот е за спална е користен само две години и е во одлична состојба!

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

branko
Потврден огласувач
075353403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам