Logo

S9 nov

Број на оглас: 3164747 | Објавен на: 22.02.2019, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S9

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 450 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov donesen od stranstvo

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач