Logo

Iphone 8 skoro nov

Број на оглас: 3164755 | Објавен на: 22.02.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 8

Боја: White

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 440 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot raboti na site mrezhi...mnogu mallce vreme e koristen..so originallna kutija ..

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач