Logo

DAEWOO MATIZ + K L I M A + TNG

Број на оглас: 3164897 | Објавен на: 21.02.2019, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MATIZO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2007god. PRVA REG. 20 / 02 / 2008g.
- REG. DO 03 / 05 2019. + ZELEN KARTON.
- SO KLIMA ( KOJA LADI ) I ATESTIRAN PLINSKI URED.
-VOZILOTO NE E VOZENO TAXI
.-KORISTENO E ZA DOMASNI POTREBI.
- NE JA PRODAVAM I T N O I NE ZAMINUVAM VO S T R A N S T V OOO.
- NA PORAKI NE ODGOVAREM.
- INFORMACI I SAMO NA TELL : 070 / 30 39 58. BORCE 070 / 303 958

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач