Logo

C 220 cdi

Број на оглас: 3165118 | Објавен на: 21.02.2019, 00:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki do rekistraci kolata mnogo zacuvan so servisna histori uvezen ot ch ch ch ch

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 qamil

Потврден огласувач