Logo

Www Golf 2.0 tdi

Број на оглас: 3165123 | Објавен на: 21.02.2019, 00:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 5.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki do rekistraci uvezen ot ch ch ch ch

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 qamil

Потврден огласувач