Logo

WAP / PERALNA ZA KOLI / PENOMAT

Број на оглас: 3165147 | Објавен на: 03.08.2019, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 899 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA WAP KOMPLET SO CREVO 10m. I PENOMAT
OPREMATA E VO ODLICNA SOSTOJBA.
MOZE ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA
TEL.071/383-230
TEL.071/383-230
TEL.071/383-230
TEL.071/383-230
TEL.071/383-230
TEL.071/383-230

https://www.interpump.it/english/ser-3-265-47_brass

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  i

Потврден огласувач