1 / 3
SE prodava racen menuvac za Golf 5
100 €
28.10.2022 17:02

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf 5 i BMW

Tип на делови:

Менувачи

se prodava racen menuvac za Golf 5 dizel TDI so 6 brzini za poveke informacii javite se na telefon:071429379 Blage. Cena po dogovor ima i menuvac za BMW.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
071429379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам