Logo

Perkins 2.25

Број на оглас: 3166020 | Објавен на: 04.08.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: LandRover

Модел: 2A

Tип на делови: Мотори

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava motor Perkins izvaden od LandRover seria 2A
Motorot e kompleten i dosta zacuvan

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  T

Потврден огласувач