Logo

Bmw 320d Facelift moze i zamena

Број на оглас: 3166056 | Објавен на: 22.02.2019, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 2.698 €
2.699 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw to e napraveno kompleten servis,registrirano skoro cela godina,al bandazi 16ki,full oprema,poseduva i atest za folii pishan bo soobrakajna, moze zamena so vasa ili moja doplata samo da ne e karavan

 Bobi

Потврден огласувач