Logo

AUDI A4 1.9 TDI 81 KW

Број на оглас: 3166134 | Објавен на: 16.02.2019, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.100 €
2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kollata. E vo. Super sostojba. Vredit. Da se vidit cista i stegnatokamen e reg 01 09 2019 i z.karton 4 novi gumi za pojke info tel 070 610 177 za. Zamena 2500 eu

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 shpendi

Потврден огласувач