Logo

* NORDISKA PIANO *

Број на оглас: 3166289 | Објавен на: 14.02.2019, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Cе продава пијано NORDISKA,производ
од Sweden. Пијано е како ново.Механизмот на пијано е одлично.
Треба да се види, и да се оценува.
ПРЕВОЗ се плаќа од мене.
контакт - What's App & Viber.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Piano

Потврден огласувач