Logo

" RÖNISCH " « ПијаноФорте Фабрик »

Број на оглас: 3166326 | Објавен на: 14.02.2019, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Cе продава RÖNISCH пијанофорте фабрик, производ од Germany.
модел 115 M. Nr. 206 868
Пијано е како новo.
Пијано купено ново.
Механизмот на пијано е одлично.
Треба да се види, и да се оценува.
ПРЕВОЗ се плаќа од мене.
контакт - What's App & Viber.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Piano

Потврден огласувач