Logo

Kuka

Број на оглас: 3166463 | Објавен на: 06.02.2019, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 220 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 230 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: naselba tocila

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kukata e legalizirana i vednas vseliva...za podetalni informacii javetese.078 428 139

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  maja

Потврден огласувач