Logo

DDR2 PLOCKI PO 2GB CORSAIR ZA DESKTOP

Број на оглас: 3166649 | Објавен на: 11.03.2019, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


ISPRAVNI ,TESTIRANI DDR2 PLOCKI PO 2GB ZA DESKTOP

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 kompjuteri