Logo

Malamute

Број на оглас: 3166697 | Објавен на: 21.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


-Се продаваат две машки кучиња од сортата Алјаски Маламут
-Кучињата се родени на 02.01.2019 година, истите со Педигре , вакцинирани , и прочистени од паразити.
-Кучињата се од одлично потекло , со што се докажува од педигрињата на нивните родители како и од сликите кој се наоѓаат во албумот на овај оглас.
ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!!!!
ШАМПИОНСКО ПОТЕКЛО

  Petar

Потврден огласувач