Logo

Bmw 120d M-paket sport

Број на оглас: 3166739 | Објавен на: 22.02.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 120d servisirana konplet servisna kniska platena carina do registracia so 4 zimski gumi 4 letni senzor na vrati tenpomat greaci na sedista vredi da se vidi pov inf 075.747.707
EDINSTFEN VO PAZAROT uvozeno ot CH
EDIN

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Agron

Потврден огласувач