Logo

Fiat Grandepunto

Број на оглас: 3166900 | Објавен на: 19.03.2019, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.3 mjet 90 ks 6 brzini
ulje filtri smeneti nov lanec na motort
plateno se do reg

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач