Logo

OPEL CORSA 1.2-BENZIN TWINPORT

Број на оглас: 3167245 | Објавен на: 18.04.2019, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.2-BENZIN TWINPORT FULL OPREMA
KLIMATRONIK
CENTRALNO
ALARM
ABS
AIR BAG
SERVO VOLAN
RADIO SO CD FABRICKO
KOMANDI NA VOLAN
METALIK BOJA
NOVI GUMI
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA DONESENA E OD SVAJCARIJA

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач