Logo

Баркод скенер Symcode MJ-4209

Број на оглас: 3167341 | Објавен на: 24.04.2019, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Баркод скенер SymcodeMJ-4209, се поврзува со USB, рачен. Скоро нов, воопшто некористен

Информации на телефон 071-6О4-5ОО

Bar kod skener, barkod skener, barcode scanner

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач