Logo

Opel vekta 16 plin atest so ful oprema moze i zamena

Број на оглас: 3167363 | Објавен на: 19.02.2019, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis kompler napraven 4 novi gumi reg do 11 2019 so zelen karton trosi 9litra pnina na 100km moze i zamena za pomalo

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач