Logo

Honda Civic 1.8 i-vtec Sport

Број на оглас: 3167391 | Објавен на: 15.02.2019, 07:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 7.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda Civic 1.8 i-vtec Sport 103kw/140ks Година 2007 Поминати 98000 Регистрација и зелен картон 29.06.2019 Возилото е купено во Макпетрол и е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, одржувано, гаражирано и максимално зачувано. Не е удирано, километрите вистински. Два сета на алуминиумски фелни 17, оригинал Хонда.(летни гуми мишелин пилот спорт3) Без вложувања, без грижи, Само за вистински познавачи на Хонда Без замени.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Гоце Симоновски

Потврден огласувач