Logo

samsun galaxy gear s3

Број на оглас: 3167514 | Објавен на: 12.02.2019, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


satot e nov, ne e nosen, so zastitno staklo i rezerva remcinja..barajte na viber na ovaj broj 078-214-175..moze i zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 jovan

Потврден огласувач