Logo

Sony Xperia Z1 copmact NAJEVTINO

Број на оглас: 3167608 | Објавен на: 02.03.2019, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Sony

Модел: xperia z1 compact

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


mobilniot ima 16 giga so 2 ram 21 mega kamera ips ekran supermobilen

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  technomobil gostivar (претпријатие)