Logo

automatcka dupcalka scheer

Број на оглас: 3167738 | Објавен на: 20.04.2019, 08:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


automatcka dupcalka scheer germanija rabotna dolzina 2.80m 4 agregati so po 21 burgija koji mozat da rabotat separatno ili site zaedno komanda na nozen pedal pneumatcki masina e vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 s.d

Потврден огласувач