Logo

Kujka so Stala vo selo EREKOVCI...2200m2

Број на оглас: 3167863 | Објавен на: 18.08.2019, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 1500 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1960

Година на реновирање: 2011

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: selo erekovci

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujka so 3 sobi i kupatilo vo selo erekovci so pomosni prostorii,garazi ,stala, bavca i dvorno mesto sred selo so struja i voda, so vkupna površina od 2200m2 so sredena imotno-pravna dokumentacija.vednas vselliva za ziveenje a pogodna i kako vikend kujka .cena po dogovor

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  vlatko

Потврден огласувач