Logo

Alcatel 2005x so golemi brojki

Број на оглас: 3167954 | Објавен на: 23.02.2019, 15:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: 2005x

Боја: White

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.800 МКД
2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Cena 1800 den
So golemi brojki
Odlicen za postari lica

 goce

Потврден огласувач