Logo

jeep cheroke stranski

Број на оглас: 3168004 | Објавен на: 14.10.2019, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Jepot je 2.5 dizel pali vozi cena po dogovor

  Кичево

Прати Е-Маил

  jeep

Потврден огласувач