Logo

Korg pa2x pro

Број на оглас: 3168065 | Објавен на: 21.02.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


256 Ram I Torbica
Vo Odlicna Sostojba
Socuvan kako nov toj e na slikite
Bezz Nikakvi Zameni - Cenata e Fiksna.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Xxxxx

Потврден огласувач