Logo

Ford Galaxy 1.9TDI 110hp

Број на оглас: 3168245 | Објавен на: 08.07.2019, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e po prekrasna sostojba so full oprema vredi da se vidi i proba.
Moze zamena za pogolemo vozilo so moja doplata.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 toni